Witaj w świecie piękna!

KropkaProjekt - dekoratorzy wnętrz Poznań

KropkaProjekt od 2010 zajmuje się odświeżaniem, kreowaniem nowego wyglądu wnętrz na zlecenie. Projektanci i dekoratorzy wnętrz w Poznaniu z KropkaProjekt są nimi przede wszystkim z zamiłowania. Poznań jest miejscem, gdzie lubią tworzyć. Tutaj też znajduje się ich pracownia. To w niej powstał niejeden ich projekt. Powierzając im wykreowanie nowego wizerunku danego pomieszczenia, możesz być pewien, że zrobią to z sercem i z pełnym zaangażowaniem.

Chcąc uzyskać poradę z ich strony, co do zmiany wyglądu wnętrza, możesz spotkać się z nimi w lokalu. Porozmawiają z Tobą o doborze kolorystyki z próbników, mebli z katalogów itp. Ustalą ogólny charakter wnętrza. Możesz liczyć na ogólną konsultację projektową z ich strony.

W każdym efekcie pracy projektantów, a więc w gotowym, wystylizowanym, udekorowanym pomieszczeniu, znajdziesz elementy nie tylko ich stylu, ale też wyobrażeń klienta, jego charakter, temperament. To zdanie klienta i jego gust są najważniejsze. Czasami zleceniodawcy zdają się tylko i wyłącznie na inwencję twórczą architektów. Jeśli chcesz obejrzeć próbki możliwości KropkaProjekt, zajrzyj na stronę internetową http://architekt.kropkaprojekt.pl/, gdzie znajdziesz zrealizowane przeze nich projekty w domach, mieszkaniach osób prywatnych, a także dla sklepów, salonów itp.

Obecnie szukasz dekoratorów wnętrz z Poznania? Zgłoś się do KropkaProjekt. Projektanci spotkają się z Tobą, porozmawiają, skonsultują szczegóły zlecenia. Zapraszamy do współpracy z KropkaProjekt.


Kropka Projekt
Obornicka 290A
60-691 Poznań
tel. 606 442 466